Språk

EN

Huvudkontor

Välkommen att kontakta oss

Rappgo AB

Mörkaskog

363 91 Braås, Sweden

0474-553 00

Våra showroom

Showroom i Stockholm

Alströmergatan.16

112 47

0474-55 300

Showroom i Göteborg

Lillatorpsgatan 18

416 55 Göteborg

0474-55 300

Försäljning

Säljare:

Alexander Olofsson

alexander@rappgo.se

0474-55 305

Försäljningschef:

Cecilia Rappe

cecilia@rappgo.se

0474-55 304

VD:

Jens Olson

jens@rappgo.se

0474-55 315

Övrigt:

För övriga frågor

info@rappgo.se

0474-55 300

Order:

Vid order, kontakt enligt nedan

order@rappgo.se

0474-55 300

Organisation

Grundare och ägare:

A-F Rappe

rappe@rappgo.se

VD:

Jens Olson

jens@rappgo.se

0474-55 315

Styrelseordförande

David Pagels

Försäljningschef:

Cecilia Rappe

cecilia@rappgo.se

0474-55 304

Inköp:

Anna Rosander

anna@rappgo.se

0474-55 303

Produktionschef:

Malte Bohlin

malte@rappgo.se

0474-55 308

Ekonomi/löner:

Nina Åström

nina@rappgo.se

0474-55 306

Rappgo katalog

vår katalog

Med kärlek till plankgolv i över 50 år!

På gården Drettinge började Rappgos historia, i denna inspirationskatalogberättar vi mer om vår historia och vår kärlek till breda plankgolv. Inspireras bland våra produkter och projekt vi gjort genom åren.

Rappgo utvalda projekt

UTVALDA PROJEKT

Genomförda projekt vi gillar!

Vad vill du väcka för känslor med ditt nästa golv? Ska det ge ett rustikt intryck och skapa förtroende med sin dignitet, eller ska det spegla framåtanda och kreativitet? Bästa sättet att uppleva möjligheterna med vårt golv är att se våra genomförda projekt.

Besök vårt showroom eller hitta en återförsäljare nära dig!