Språk

EN

Huvudkontor

Välkommen att kontakta oss

Rappgo AB

Mörkaskog

363 91 Braås, Sweden

0474-553 00

Våra showroom

Showroom i Stockholm

Alströmergatan.16

112 47

0474-553 00

Showroom i Göteborg

Lillatorpsgatan 18

416 55 Göteborg

0474-553 00

Showroom i Malmö

Ö.hindbyvägen 26 A

213 74 Malmö

0474-553 00

Försäljning

Stockholm, Mälardalen, Skåne, Halland, Tyskland, Österrike, Schweiz, Baltikum, Kina & Japan:

Cecilia Rappe-Grahn

cecilia.rappe-grahn@rappgo.se

0474-55304

Export övriga världen:

Gustaf Rappe

gustaf.rappe@rappgo.se

0474-55307

Gotland/Norrland

info@rappgo.se

0474-553 00

Göteborg/Värmland:

Rebecca Karlsson

rebecca.karlsson@rappgo.se

0474-55303

Sverige, Norge, Danmark, Finland, Island:

Jens Olson

jens.olson@rappgo.se

0474-55315

Webmaster/IT-ansvarig:

Rebecca Karlsson

rebecca.karlsson@rappgo.se

Organisation

Grundare och styrelseordförande:

A-F Rappe

rappe@rappgo.se

VD:

Jens Olson

jens.olson@rappgo.se

0474-55315

Försäljningschef:

Cecilia Rappe Grahn

cecilia.rappe-grahn@rappgo.se

0474-55304

Exportchef/Inköp:

Gustaf Rappe

gustaf.rappe@rappgo.se

0474-55307

Produktionschef:

Malte Bohlin

malte.bohlin@rappgo.se

0474-55308

Ekonomi/löner:

Nina Åström

nina.astrom@rappgo.se

0474-55306

Rappgo katalog

vår katalog

Med kärlek till plankgolv i över 50 år!

På gården Drettinge började Rappgos historia, i denna inspirationskatalogberättar vi mer om vår historia och vår kärlek till breda plankgolv. Inspireras bland våra produkter och projekt vi gjort genom åren.

Rappgo golv alla projekt

UTVALDA PROJEKT

Genomförda projekt vi gillar!

Vad vill du väcka för känslor med ditt nästa golv? Ska det ge ett rustikt intryck och skapa förtroende med sin dignitet, eller ska det spegla framåtanda och kreativitet? Bästa sättet att uppleva möjligheterna med vårt golv är att se våra genomförda projekt.

Besök vårt showroom eller hitta en återförsäljare nära dig!